Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Украина Сша apple Tesla Nasdaq Украина Сша

Волл-стріт починає рік із провалу

Сейчас читают: 220
bin.ua

Основні індекси Волл-стріт закрилися зниженням у перший торговий день 2023 року, коли найбільший тиск чинили Tesla та Apple, тоді як інвестори турбувалися про підвищення процентної ставки Федерального резерву, оскільки вони чекали "хвилинки" до його грудневого засідання.

Акції виробника електромобілів Tesla Inc впали на 12% після досягнення найнижчого рівня з серпня 2020 року і чинили тиск на споживчий дискреційний сектор після того, як Волл-стріт не оцінила постачання у четвертому кварталі.

Акції Apple Inc впали на 3,7%, при цьому виробник iPhone досяг найнижчого рівня з червня 2021 року після того, як звіт Nikkei Asia вказав на зниження попиту.

Крім того, аналітик знизив рейтинг акцій через скорочення виробництва у Китаї, що постраждав від COVID-19. Енергетичний сектор, який продемонстрував блискуче зростання у 2022 році, закрився з падінням на 3,6% у перший торговий день року, оскільки ціни на нафту впали через невтішні дані про ділову активність з Китаю та побоювання щодо перспектив світової економіки.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA