Украина Сша Аргентина Росія Бразилія Ізраїль Угорщина apple Amazon Украина Сша Аргентина Росія Бразилія Ізраїль Угорщина

Війна в Україні вважалася малоймовірною: як справдилися прогнози букмекерів на 2022 рік

Сейчас читают: 918
thepage.ua

Британський журнал The Economist любить робити прогнози. Напередодні 2022 року він використав дані букмекерських бірж Betfair, Metaculus, PredictIt та Smarkets, щоб отримати уявлення про новий рік. «Мудрість натовпу перевершує кришталеву кулю для передбачень», — пояснило видання.

Кожен прогноз мав свою ймовірність виконання. проаналізувало їх: виявилося, що справдилися 46% прогнозів. З ймовірністю 95% касові збори фільмів у США будуть нижчими за рівень 2019 року (11,3 млрд доларів) За даними Comscore Movies, на ринках Північної Америки отримано 7,5 млрд доларів.

Подорожі, ритейл, нерухомість, ЗМІ, охорона здоров'я, розваги та авто: очікування від 2023 року 82% — республіканці в США отримають контроль над Палатою представників Конгресу Після проміжних виборів республіканці отримали слабку, але більшість у Палаті. 73% – Норвегія виграє найбільше золотих медалей на зимових Олімпійських іграх Норвегія перемогла у медальному заліку на Олімпіаді у Пекіні.

У неї найбільше як загалом медалей (37), і золотих (16). 68% – Луїс Інасіу Лула да Сілва знову претендуватиме на пост президента Бразилії 77-річний Лула да Сілва переміг на виборах у жовтні та першого дня 2023 року був приведений до присяги.

Читать на thepage.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA