Сша Саудовская Аравия state Texas Україна нефть Газ Сша Саудовская Аравия state Texas Україна

Енергоринки розпочали 2023 рік із найбільшого тижневого падіння за останні роки

Сейчас читают: 177
rbc.ua

Ціни на сиру нафту, нафтопродукти та природний газ різко впали у новому році. Трейдери переглянули короткострокові побоювання щодо холодної погоди та нестачі поставок.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Минулого року ціни зросли через побоювання, що Європа замерзне через втрату російського палива, оскільки ОПЕК+ скоротила видобуток, а критично низькі запаси дистилятів у США підвищили ймовірність обмеження експорту палива.

Ці побоювання виявились перебільшеними, що призвело до зниження цін. Європейські запаси газу значно перевищують сезонні норми, Saudi Aramco цього тижня знизив ціни на нафту, що поставляється в Азію, а видобуток країн-членів ОПЕК несподівано зріс минулого місяця.

Вищі, ніж зазвичай, температури у Сполучених Штатах та Європі також скоротили потребу в газі та нафті для опалення. За даними Refinitiv Eikon, у перший тиждень січня вартість природного газу в США впала приблизно на 18%, що стало найбільшим падінням за всю історію спостережень.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA