Украина Сша Катар Росія ОПЕК G7 Украина Сша Катар Росія

Чому через дії західних урядів енергетична криза може повторитись у 2023 році

Сейчас читают: 308
thepage.ua

Західні країни, попри погрози путіна начебто впорались із викликами у енергетичній сфері: у сховищах багато газу, нафта дешевшає, на континенті аномально тепла зима, а граничні ціни на енергоресурси нарешті погодили.

Щоправда, сподіватись, що енергетична криза та російський шантаж позаду поки не варто. Аді Імсірович, старший науковий співробітник Оксфордського інституту енергетичних досліджень Університету Суррея у своїй колонці писав чому державне регулювання може не спрацювати і чи завдадуть санкції на нафту значної шкоди росії.

Публікуємо головні тези з матеріалу. Наприкінці 2022 року міністри енергетики ЄС домовилися обмежити ціни на газ на рівні 180 євро за 1 МВт-год, або приблизно 1888 євро за 1 тис.

куб. м. Це спроба контролювати ринкові коливання, через які минулого літа ціни на газ підскочили майже до 340 євро/МВт-год, що призвело до зростання цін на електроенергію до рекордних 1000 євро/МВт-год.

Читать на thepage.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA