Україна Росія люди Україна Росія

Масовка для Путіна: кого диктатор зібрав біля себе для привітання на Новий рік

Сейчас читают: 522
rbc.ua

Російський диктатор Володимир Путін для цьогорічного новорічного привітання зібрав собі тло нібито російських військових. ЗМІ пізнали в персонажах окупантів, найманців, а також невідомих солдатів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на evocation.info. Як зазначили журналісти, у мережі поширилися низка варіантів про те, кого ж Путін зібрав у себе за спиною під час привітання, але реальність виявилася куди більш прозаїчною.

Так, 31 грудня глава Кремля відвідав штаб Південного військового округу (ЮВО) та вручив нагороди російським військовим за їх злочини проти українського народу.

ЗМІ звертають увагу на те, що вся масовка зібрана не з випадкових людей. Всі вони пройшли жорсткий карантин і здали всі необхідні аналізи. "До речі, кумедно що фон для Путіна, зважаючи на все, ретельно підбирали сценаристи, адже далеко не всі з нагороджених потрапили в кадр", - зазначають в ЗМІ Зокрема, лише з 24 людей, які були статистами у привітанні, виділили квоту всього для чотирьох "нацменів", хоча ордени та медалі отримали значно більше "неросійських військових". Як встановили журналісти, більшість із масовки змінили імена в соцмережах, закрили профілі або зовсім їх видалили.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA