Украина Сша Китай Президент Украина Сша Китай Президент

Нафта падає, оскільки сплеск COVID у Китаї послаблює перспективи попиту

Сейчас читают: 902
bin.ua

Ціни на нафту впали в четвер, оскільки зростання кількості випадків захворювання на COVID-19 у Китаї затьмарило надії на відновлення попиту на пальне для найбільшого у світі імпортера сирої нафти.

Лютневі ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 26 центів, або 0,3%, до 83 доларів за барель до 04:30 за Грінвічем, тоді як нафта в США впала на 26 центів, або 0,3%, до 78, 70 доларів за барель.

Масштаби останнього спалаху та сумніву в офіційних даних спонукали деякі країни ввести нові правила поїздок для китайських відвідувачів, навіть коли Китай почав скасовувати найсуворіший у світі режим ізоляції та тестування COVID. "Відсутність ясності щодо ситуації з вірусом у Китаї викликала деякі нові правила поїздок з різних країн, які можуть стати деяким стримуючим фактором для колишнього оптимізму", - сказав Джун Ронг Йіп, ринковий стратег IG. "Напередодні 2023 року є шанси на відновлення цін на нафту, але це все одно залежатиме від темпів відкриття Китаю і від того, чи учасники ринку оцінили ризики зростання як компроміс із посиленням політики центрального банку", - додав він.

Нафтові ринки також постраждали від очікувань на чергове підвищення відсоткової ставки в США, оскільки Федеральна резервна система намагається обмежити зростання цін на жорсткому ринку праці.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA