Украина Сша state Texas Украина Сша state Texas

Нафта демонструє впевнене тижневе зростання завдяки надіям на попит у Китаї

Сейчас читают: 611
bin.ua

Ціни на нафту знизилися на початку торгів у п'ятницю, але були на шляху до зростання більш ніж на 6% за тиждень на стійких ознаках зростання попиту в Китаї, найбільшому імпортері сирої нафти та очікуваннях менш агресивного підвищення процентних ставок у Сполучених Штатах.

На 03:22 за Гринвічем ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 33 центи, або 0,4%, до 83,70 долара за барель, у той час як ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate (WTI) впали на 20 центів, або 0,3%, до 78,19 доларів.

Brent підскочила на 6,7% цього тижня, а WTI зросла на 6,2%, компенсувавши більшу частину втрат минулого тижня. Аналітики кажуть, що нещодавні закупівлі китайської нафти та збільшення дорожнього руху зміцнили впевненість у відновленні попиту у другій за величиною економіці світу після відкриття її кордонів та послаблення обмежень COVID-19 після протестів торік. "Враховуючи акцент на енергетичній безпеці, ми очікуємо, що китайський імпорт продовжуватиме зростати, особливо в міру того, як нафтопереробні заводи набирають обертів, а накопичення нафти залишається стратегічним пріоритетом", - сказав у замітці для клієнта стратег RBC із сировинних товарів Майкл Тран.

Ще однією обнадійливою ознакою стало те, що аналітики ANZ заявили, що індекс заторів, що охоплює 15 китайських міст з найбільшою кількістю зареєстрованих транспортних засобів, зріс на 31% порівняно з тижнем раніше.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA