Сша state Texas Україна нефть Reuters Сша state Texas Україна

Нафта дешевшає після зростання на початку тижня: що стало причиною

Сейчас читают: 874
rbc.ua

Ціни на нафту знизилися на початку торгів у п'ятницю, 13 січня. Однак нафта на шляху до зростання більш ніж на 6% за тиждень на стійких ознаках зростання попиту у найбільшому імпортері сирої нафти в Китаї та очікуваннях менш агресивного підвищення процентних ставок у Китаї.

З'єднані Штати. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 0,4%, до $83,70 за барель, у той час як ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) впали на 0,3%, до $78,19.

Brent підскочила на 6,7% цього тижня, а WTI зросла на 6,2%, компенсувавши більшу частину втрат минулого тижня. Аналітики кажуть, що нещодавні закупівлі китайської нафти та збільшення дорожнього руху зміцнили впевненість у відновленні попиту у другій за величиною економіці світу після відкриття її кордонів та послаблення обмежень COVID-19 після торік протестів. "З огляду на акцент на енергетичній безпеці, ми очікуємо, що китайський імпорт продовжуватиме зростати, особливо в міру того, як нафтопереробні заводи набирають обертів, а накопичення нафти залишається стратегічним пріоритетом", - сказав стратег RBC із сировинних товарів Майкл Тран.

Ще однією обнадійливою ознакою стало те, що індекс пробок, що охоплює 15 китайських міст з найбільшою кількістю зареєстрованих транспортних засобів, зріс на 31%, порівняно з тижнем раніше, заявили аналітики ANZ.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA