Украина state Texas карантин прогноз Украина state Texas

Ціни на нафту знижуються через побоювання з приводу COVID у Китаї та зниження прогнозу попиту ОПЕК

Сейчас читают: 500
bin.ua

Ціни на нафту знизилися у вівторок, оскільки зростання кількості випадків захворювання на COVID-19 у Китаї викликало побоювання з приводу зниження споживання палива найбільшим у світі імпортером сирої нафти, а також після того, як ОПЕК знизила прогноз світового попиту на 2022 рік.

Ф'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 27 центів, або 0,3%, до 92,87 долара за барель до 04:16 за Гринвічем після падіння на 3% у понеділок.

Американська нафта марки West Texas Intermediate торгувалася на рівні 85,37 долара за барель, знизившись на 50 центів, або 0,6% після падіння на 3,5% на попередній сесії.

У той час як інвестори вітали заяви Китаю минулого тижня про те, що він зменшить вплив суворої політики нульового рівня COVID для стимулювання економічної активності та попиту на енергію, аналітики заявили, що блокування та зростання кількості випадків захворювання, як і раніше, є ключовим ризиком зниження. "Продовження карантину в густонаселених районах Китаю знижує мобільність і попит на нафту навіть більше, ніж економічну активність", - сказав Стівен Іннес, партнер SPI Asset Management, що управляє, в замітці.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA