Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Украина state Texas Reuters Украина state Texas

Нафта падає через невизначеність ОПЕК+. Ослаблення обмежень на COVID-19 у Китаї знижується

Сейчас читают: 304
bin.ua

Ціни на нафту знизилися на азіатських торгах у четвер через невизначеність, що зберігається напередодні недільної зустрічі ОПЕК+, хоча ослаблення обмежень COVID у найбільшому у світі імпортері сирої нафти Китаї обмежило зниження цін.

На 04:30 за Грінвічем ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 25 центів, або 0,3%, до 86,72 долара за барель, тоді як ф'ючерси на нафту нафти марки West Texas Intermediate подешевшали на 17 центів, або 0, 2% - до 80,38 долара.

Контракти на еталонну нафту зросли більш ніж на 2 долари у середу на тлі послаблення долара та оптимізму щодо відновлення попиту в Китаї. "Ринок залишається невпевненим у рішенні ОПЕК, деякі очікують скорочення, тоді як інші припускають, що пролонгація поточної угоди більш вірогідна", - йдеться у записці аналітиків ANZ у четвер.

Аналітики додали, що ринок також готується до впливу європейських санкцій на російську нафту. Організація країн-експортерів нафти та її союзників, включаючи Росію, відому як ОПЕК+, має провести віртуальне засідання 4 грудня.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA