Украина Сша Китай New York Гонконг банк Nikkei Украина Сша Китай New York Гонконг

Азіатські акції вагаються нижче семимісячних максимумів у четвер

Сейчас читают: 893
bin.ua

Слідом за зростанням індексів Волл-стріт напередодні найширший індекс MSCI з акцій Азіатсько-Тихоокеанського регіону за межами Японії піднявся до семимісячного максимуму на ранкових торгах, а до обіду в Гонконгу знизився до нуля.

Японський Nikkei був стабільним, як і ф'ючерси на S&P 500. Європейські ф'ючерси зросли на 0,4%. Облігації зросли за ніч, а долар США закріпився близько семимісячного мінімуму на рівні 1,0769 долара за євро.

Економісти очікують, що о 13:30 за Грінвічем зростання основних споживчих цін у США сповільниться до 5,7% у річному обчисленні у грудні порівняно з 6% місяцем раніше.

Інфляція у місячному обчисленні перебуває на нульовому рівні. Є надія, що послабшання інфляції зменшить потребу в підвищенні процентних ставок, і ринки оцінили більш ніж рівні шанси на те, що Федеральна резервна система уповільнить свій стрімкий темп і підвищить процентні ставки на 25 базисних пунктів, а не на 50, на засіданні наступного місяця . "Розмір CPI, може допомогти залагодити дебати на лютневому засіданні", - сказав стратег NatWest Markets за ставками в США Ян Неврузі. «Ми очікуємо, що індекс споживчих цін буде нижчим за консенсус-прогноз, який, якщо він матеріалізується, може ще більше підштовхнути це ралі».

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA