Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Украина Сша Вашингтон Німеччина Президент Политика Общество Украина Сша Вашингтон Німеччина Президент

20-річний марш Володимира Путіна на війну в Україну — і як Захід не впорався із цим

Сейчас читают: 903
bykvu.com

The Wall Street Journal переклала для #Букв Інна Пустовалова.На початку листопада, за місяці до початку війни, директор ЦРУ Вільям Бернс відвідав Москву, щоб попередити: США вважали, що президент Росії Володимир Путін готується вторгнутися в Україну.

Якщо він піде вперед, то зіткнеться з серйозними санкціями з боку об’єднаного Заходу.Керівник американської розвідки був на зв’язку по захищеному кремлівському телефону з паном Путіним, який перебував на чорноморському курорті Сочі, ізольований від усіх, крім кількох довірених осіб.

Російський лідер не зробив жодних зусиль, щоб спростувати звинувачення пана Бернса. Замість цього, він спокійно продекламував список скарг щодо того, як США роками ігнорували проблеми безпеки Росії.Щодо України, то Путін сказав Бернсу, що це не справжня країна.Після повернення до Вашингтона глава ЦРУ повідомив президенту Байдена, що Путін ще не прийняв безповоротного рішення, але рішуче налаштований на вторгнення.

Оскільки європейські країни сильно залежать від російської енергії, російські військові модернізовані, Німеччина переживає зміну урядів, а США дедалі більше зосереджуються на зростаючому Китаї, Путін подав усі ознаки того, що ця зима є найкращою можливістю повернути Україну назад під контроль Москви.Протягом наступних трьох місяців Вашингтон намагався переконати своїх європейських союзників виступити єдиним фронтом.

Читать на bykvu.com
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA