Украина Президент люди Украина Президент

Що б я хотіла на своє 100-річчя? Щоб Путін помер – погляд на цю війну тих, хто пережив Другу світову

Сейчас читают: 854
bykvu.com

The Guardian взяли інтерв’ю у людей похилого віку.Народившись у серпні 1922 року, за чотири місяці до проголошення Радянського Союзу, Анна Багателя пережила Голодомор, коли режим Йосипа Сталіна здійснив штучний голод на великій території України, конфіскувавши її хлібні запаси.

Вона пережила Другу світову війну та навіть провела два роки в нацистському таборі в Австрії.Вона пережила Радянський Союз, а потім – важкі 1990-ті, коли українська економіка залишила багатьох у бідності.

У січні цього року вона пережила важку хворобу COVID-19, дарма що не була вакцинована. Тепер, за чотири місяці до свого століття, вона стикається з ще одним викликом: війною Володимира Путіна проти її країни.69-річна Ольга Пуник намагалася захистити свою 99-річну матір Анну Багателю від найгірших новин про війну.

Фото: Святослав Медик“Люди знову страждають”, – сказала вона у своєму будинку на околиці Києва, де проживає зі своєю 69-річною донькою Ольгою Пуник.Жінка різко і чітко згадує різні випробування, через які вона пройшла, але розлютилася, коли її запитали про російського президента Володимира Путіна, і грубо махнувши рукою, назвала його “найгіршою людиною у світі”.Нині її слух не такий добрий, але навіть вона чує гучні вибухи з Броварів, лише за кілька кілометрів від її дому на околиці столиці, яка в першій частині війни зазнала російські удари.Пуник заклеїла скотчем вікна в кімнаті матері і принесла темні штори на вікна, але каже, що поновлення бойових дій повернуло її матері травматичні спогади минулого.

Читать на bykvu.com
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA