Украина Сша технологии золото Украина Сша

Золото наближається до 7-місячного максимуму, оскільки протоколи ФРС вказують на повільніше підвищення ставок

Сейчас читают: 933
bin.ua

Ціни на золото зросли майже до семимісячного максимуму в четвер після того, як протокол грудневого засідання Федеральної резервної системи показав, що політики одностайно підтримали підвищення відсоткових ставок повільнішими темпами, запропонувавши деяке полегшення ринкам металів, які постраждали від зростання вартості запозичень.

Перспектива невеликого підвищення відсоткової ставки ФРС чинила тиск на долар, підживлюючи більше ставок на те, що долар досяг свого піку після зіркового зростання у 2022 році і, ймовірно, ще більше послабшає протягом найближчих місяців.

Прибутковість казначейських облігацій США різко впала після протоколу до тритижневого мінімуму. Проте протоколи ФРС також показали, що політики були надмірно зосереджені на зниженні інфляції та мають намір утримувати відсоткові ставки в США на більш високому рівні протягом тривалого часу.

Такий сценарій, мабуть, обмежить зростання на ринках металів. Спотове золото трохи виросло до 1855,45 доларів за унцію, тоді як ф'ючерси на золото стабілізувалися на рівні 1860,80 доларів за унцію до 19:26 за східним часом (00:26 за Грінвічем), досягнувши найвищого рівня із середини червня .

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA