Украина Сша люди Nasdaq DOW Украина Сша

Американські індекси зросли, оскільки дані про робочі місця та послуги послабили побоювання щодо зростання ставок

Сейчас читают: 448
bin.ua

Усі основні індекси Волл-Стріт зросли більш ніж на 2% у п'ятницю після того, як кількість робочих місць у грудні збільшилася більше, ніж очікувалося, навіть незважаючи на уповільнення зростання заробітної плати та скорочення активності у сфері послуг, що послабило побоювання щодо підвищення процентної Ставки Федеральної резервної системи.

Дані міністерства праці показали, що кількість робочих місць у несільськогосподарському секторі США в грудні зросла на 223 000 осіб, тоді як зростання середньої заробітної плати на 0,3% було менше, ніж очікувалося, і менше, ніж 0,4% у попередньому місяці.

Згідно з іншим набором даних, активність у сфері послуг у США вперше за більш ніж 2,5 роки знизилася у грудні через послаблення попиту та нові ознаки послаблення інфляції. «Ми отримали добрі новини про інфляцію, зростання заробітної плати сповільнилося.

Рівень економічної активності знову зріс, але ми, як і раніше, створюємо робочі місця. Це своєрідний безпрограшний варіант для економіки.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA