Украина Сша Китай Австралия карантин валюта Украина Сша Китай Австралия

Євро намацав опору, долар коливається в очікуванні протоколів ФРС

Сейчас читают: 771
bin.ua

Євро стабілізувався в середу, а більш ризиковані валюти відскочили на тлі оптимізму, викликаного тим, що можливе порятунок Китаю від обмежень, пов'язаних з COVID, сприяє зростанню, тоді як увага інвесторів переключилася на дані США та Федеральної резервної системи.

Євро втратив 1% за ніч, що стало найрізкішим падінням за більш ніж два місяці після значного, ніж очікувалося, падіння інфляції в Німеччині, але на азіатських торгах він піднявся з тритижневого мінімуму до 1,0566 долара.

Чутливий до торгівлі та Китаю австралійський долар зміцнився на 0,7% до 0,6735 долара, компенсувавши частину вчорашніх втрат, тоді як юань зміцнився приблизно на 0,2% до 6,9010 за долар, повертаючись до чотиримісячного піку вівторка.

Державні ЗМІ у Китаї применшують серйозність сплеску інфекцій COVID-19, коли країна переходить від блокувань та обмежень до життя з вірусом.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA