Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Украина Сша state Texas Євросоюз прогноз Reuters Трейдерам Украина Сша state Texas Євросоюз

Нафта дорожчає на 1 долар через побоювання з приводу поставок із Росії. Очікується удар шторму в США

Сейчас читают: 122
bin.ua

Ціни на нафту зросли більш ніж на 1 долар у п'ятницю на очікуваннях скорочення поставок російської нафти, що допомогло компенсувати побоювання з приводу удару по зростанню попиту на транспортне паливо в США, оскільки арктичний шторм, що насувається, загрожує подорожам під час курортного сезону.

Нафта марки Brent подорожчала на 66 центів, або 0,8%, до 81,64 долара за барель до 04:40 за Грінвічем, тоді як нафта марки West Texas Intermediate (WTI) США коштувала 78,27 долара за барель, що на 78 центів або на 1% вище.

Раніше на сесії вони досягли максимумів у 82,17 та 78,77 доларів відповідно. Обидва контракти мали показати другий тижневий приріст: Brent зросла на 3,3%, а WTI - на 5,4%.

Експорт балтійської нафти з Росії може впасти в грудні на 20% порівняно з попереднім місяцем після того, як Європейський союз та країни G7 ввели санкції та обмеження цін на російську нафту з 5 грудня, згідно з прогнозами трейдерів та розрахунками Reuters. "Ціни на сиру нафту зростають, оскільки трейдери енергоносіїв зосереджені на реакції Москви на обмеження цін на російську нафту, а не на тисячах скасуваних рейсів, які порушать поїздки у відпустку", - сказав аналітик OANDA Едвард Мойя.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA