Украина Сша Общество погода Nasdaq Украина Сша

S&P закрився зростанням після того, як протокол ФРС підтвердив фокус на інфляції

Сейчас читают: 353
bin.ua

S&P 500 закрився в плюсі в середу, але нижче за свій сесійний пік після волатильних торгів після публікації протоколів останнього засідання Федеральної резервної системи, які показали, що чиновники сфокусовані на контролі над інфляцією, незважаючи на те, що вони погодилися сповільнити темпи підвищення процентної ставки.

Офіційні особи на засіданні ФРС з питань політики 13-14 грудня погодилися, що центральний банк США має продовжувати підвищувати вартість кредиту, щоб контролювати темпи зростання цін, але поступово, щоб обмежити ризики для економічного зростання.

Інвестори були зосереджені на внутрішньому обговоренні ФРС у пошуках підказок про її майбутній шлях. Після зустрічі голова ФРС Джером Пауелл заявив, що необхідно більше підвищень, і зайняв більш яструбиний тон, ніж очікували інвестори.

У той час, як деякі інвестиційні менеджери заявили, що в протоколі не було жодних сюрпризів, ринок, схоже, покладав надії на якісь ознаки того, що ФРС, принаймні, розглядає можливість пом'якшення жорсткості своєї політики. «Ринок подібний до дитини, яка просить морозиво.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA