Украина технологии люди самит Украина

Виживуть швидкі, гнучкі й наполегливі: досвід подолання криз IDS Ukraine

Сейчас читают: 524
thepage.ua

Працювати в умовах війни для українського бізнесу є надскладним випробуванням. Зовнішні чинники – розбомблені чи захоплені окупантами підприємства, розірвана логістика, зростання долара й підняття цін, відтік споживачів за кордон, а працівників до лав ЗСУ – ставлять перед керівництвом компаній завдання, які потребують нових, нестандартних ходів.

Допомагають подужати виклики часу влучні управлінські рішення й згуртованість команди. А ще – швидкість реагування на мінливу ситуацію та досвід виживання у період криз.

Компанія IDS Ukraine подолала декілька таких, тож як її СЕО я із задоволенням поділюся корисними напрацюваннями, що допомогли витримати ці випробування.

У нас вже виробилися специфічні управлінські методи. Можливо, це звучатиме банально, але завдяки Covid-19 ми навчилися ефективно керувати в складних обставинах.

Читать на thepage.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA