Тіна Тенг Украина Сша state Texas технологии Reuters Тіна Тенг Украина Сша state Texas

Ціни на нафту стабільні, оскільки скорочення запасів сирої нафти у США протидіє побоюванням щодо COVID у Китаї

Сейчас читают: 899
bin.ua

Ціни на нафту в середу практично не змінилися, тому що більш значне, ніж очікувалося, зниження запасів сирої нафти в США компенсувало побоювання щодо зростання кількості випадків захворювання на COVID-19 у найбільшому імпортері нафти Китаї.

Ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 7 центів, або 0,1%, до 80,06 долара за барель до 04:04 за Грінвічем, у той час як ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) виросли на 4 центи, або 0,1%, до 76,27 доларів.

Запаси сирої нафти в США за тиждень до 16 грудня скоротилися приблизно на 3,1 млн барелів, згідно з джерелами на ринку з посиланням на дані Американського інституту нафти, тоді як дев'ять аналітиків, опитаних Reuters, оцінили падіння запасів на 1,7 млн барелів. .

Запаси бензину зросли приблизно на 4,5 млн. барелів, а запаси дистилятів зросли на 828 000 барелів, згідно з джерелами, які побажали залишитися неназваними. «Найбільше, ніж очікувалося, скорочення запасів нафти стало оптимістичним фактором, оскільки проблеми з дефіцитом пропозиції можуть знову погіршитися на тлі відновлення роботи Китаю (та) США щодо поповнення свого стратегічного нафтового резерву», - сказала аналітик CMC Markets Тіна Тенг.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA