Covid Україна коронавірус Covid Україна

В Україні фіксують зростання госпіталізацій COVID-хворих: у МОЗ назвали причину

Сейчас читают: 549
rbc.ua

В Україні за тиждень кількість госпіталізацій пацієнтів із COVID-19 зросла на 14%. Така тенденція спостерігається на тлі падіння показників вакцинації.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на заяву головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в ефірі телемарафону. "Продовжуємо реєструвати COVID-19 та випадки, які закінчилися летально.

Протягом останнього тижня ми спостерігаємо збільшення кількості госпіталізацій на 14%, ніж тижнем раніше. За останній тиждень до лікарень потрапило майже 3 тисячі українців", - розповів він.

За словами Кузіна, найбільше летальних випадків фіксують серед пацієнтів віком від 60 років. Він зазначив, що тенденція зростання госпіталізацій спостерігається на тлі падіння показників вакцинації через безпеку під час війни. "За останній тиждень було проведено близько 47 тисяч вакцинацій, це досить низький показник.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA