республика Крым Україна Росія республика Крым Україна Росія

Санкції та лікування військових. В лікарнях окупованого Криму фіксують кризову ситуацію

Сейчас читают: 454
rbc.ua

В лікарнях окупованого Криму фіксують кризову ситуацію через переорієнтування півострова на обслуговування військових РФ. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Центру національного спротиву. "Кількість хворих на Covid-19 на 25% перевищує норму.

В тимчасово окупованому Криму зростає кількість хворих на респіраторні захворювання", - йдеться у повідомленні. У Центрі зазначають, що ситуація є кризовою через переорієнтування лікарень півострова на обслуговування російських військових.

Кількість поранених зростає щодня. За даними підпілля, так звана влада півострова наказала надавати пріоритет у лікуванні саме військовим. "Також, через санкції на півострові дефіцит з необхідними ліками для цивільних", - додали у ЦНС.

Нагадаємо, що окупанти планують закрити останню лікарню Каховки у Херсонській області. Всіх хворих хочуть перевезти вглиб окупованого регіону.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA