Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Сша Україна здоровье люди Сша Україна

У США розробили першу у світі вакцину проти наркозалежності: що відомо

Сейчас читают: 219
rbc.ua

Американські вчені розробили першу у світі вакцину проти наркозалежності і незабаром почнуть її тестування. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на фахове видання Pharmaceutics.

Про можливий переломний етап у боротьбі з наркозалежністю заявили американські вчені з низки науково-дослідних центрів і університетів Х'юстона та Нового Орлеана.

Йдеться про опіоїдну епідемією, що забрала вже життя сотень людей у багатьох країнах. Вчені-дослідники наголошують, що незважаючи на те, що розлад, пов’язаний із вживанням опіоїдів, піддається лікуванню, близько 80% людей, залежних від опіоїдів, страждають від рецидиву.

При цьому доза фентанілу всього у 2 міліграми, тобто розміром з два рисових зернятка, потенційно може бути смертельною, оскільки цей препарат у 50 разів сильніший за героїн і в 100 разів сильніший за морфін. "Наша вакцина здатна генерувати антитіла проти фентанілу, які зв’язуються зі споживаним фентанілом і запобігають його потраплянню в мозок, дозволяючи вивести його з організму через нирки", - відзначає провідний автор дослідження, доцент Х'юстонського університету Колін Хейл.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA