Morgan Stanley Украина Президент погода Газ Forbes Morgan Stanley Украина Президент

Тепла зима в Європі завадила енергетичному шантажу Путіна, – Bloomberg

Сейчас читают: 279
bin.ua

Плани російського президента Владіміра Путіна потіснити Європу через використання енергії як зброї, схоже, зазнають невдачі принаймні на даний момент.

Як пише Bloomberg, мʼяка погода, ширше коло постачальників та зусилля щодо зниження попиту допомагають Європі, оскільки запаси газу все ще майже повні, а ціни впали до довоєнного рівня, передає Forbes.

Зазначається, що після різкого розвороту минулого місяця Європа, ймовірно, вже пережила найгірший період кризи. Поєднання умов, зокрема проблеми Китаю з COVID-19, які притупили конкуренцію за вантажі СПГ, знизять інфляцію, стабілізують економічні перспективи Європи і залишать Москві менше важелів впливу на союзників України.

У той час як різке похолодання або перебої з постачаннями все ще можуть спричинити безлад на енергетичних ринках, зростає оптимізм щодо того, що тепер Європа зможе пережити цю і наступну зиму. "Наскільки ми можемо судити, небезпеці повного економічного краху, головного краху європейської промисловості вдалося запобігти", - заявив під час конференції міністр економіки Німеччини Роберт Габек.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA