Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Сша Китай Україна Росія нефть Reuters Сша Китай Україна Росія

Нафта дорожчає після рекордного падіння: що вплинуло на світові ціни

Сейчас читают: 866
rbc.ua

Ціни на нафту трохи зросли у середу, 7 грудня, у зв'язку з надіями на покращення попиту у Китаї. Невизначеність щодо того, як діятиме обмеження цін на російську нафту, утримувала ринки у напрузі після різкого падіння на попередній сесії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 0,2% до 79,50 доларів за барель після того, як вони впали нижче за 80 доларів вдруге в 2022 році під час попередньої торгової сесії.

Ф'ючерси на американську нафту WTI зросли на 0,2% - до 74,40 доларів за барель. Падіння цін на нафту Brent у вівторок стало найбільшим денним зниженням цін із кінця вересня.

Ціни на нафту падали протягом трьох сесій поспіль, втративши більшу частину річного приросту. Очікування зростання попиту в Китаї, як і раніше, були позитивним фактором, оскільки в країні два дні поспіль реєструвалося менше нових випадків зараження COVID-19. "Китай швидко послабив обмеження, введені у зв'язку з COVID-19, що може підвищити попит", - йдеться у замітці ринкового аналітика Леона Лі з CMC Markets.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA