Тіна Тенг Сша state Texas Україна нефть Reuters Тіна Тенг Сша state Texas Україна

Нафта дорожчає: що вплинуло на світові ціни

Сейчас читают: 571
rbc.ua

Ціни на нафту в середу, 21 грудня, трохи зросли. Більш значне, ніж очікувалося, зниження запасів сирої нафти США компенсувало побоювання з приводу зростання кількості випадків захворювання COVID-19 у найбільшому імпортері нафти Китаї.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 0,1% до 80,06 доларів за барель, тоді як ф'ючерси на нафту West Texas Intermediate (WTI) зросли на 0,1% до 76,27 доларів.

Запаси сирої нафти в США за тиждень до 16 грудня скоротилися приблизно на 3,1 млн барелів, за даними Американського інституту нафти. "Найбільше, ніж очікувалося, скорочення запасів нафти стало оптимістичним фактором, оскільки проблеми з дефіцитом пропозиції можуть знову погіршитися на тлі відновлення роботи Китаю та поповнення США свого стратегічного нафтового резерву", - сказала аналітик CMC Markets Тіна Тенг.

Тим часом міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдель Азіз бін Салман заявив, що члени ОПЕК+ виключають політику із процесу ухвалення рішень, а також зі своїх оцінок та прогнозів.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA