Сша New York Гонконг Covid Україна технологии Сша New York Гонконг Covid Україна

Кількість випадків COVID-19 у Китаї зростає, лікарні на межі можливостей: що відбувається

Сейчас читают: 339
rbc.ua

Національна система охорони здоров'я у Китаї опинилася під натиском кризи, яку спричинила остання хвиля захворюваності на COVID-19.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The New York Times. Як пише видання, у найкращі часи китайські лікарні вже були переповнені, недофінансовані та неадекватно укомплектовані.

Але наразі, коли коранавірус вперше вільно поширюється країною, медична система виходить на межі своїх можливостей. Попри те, що кількість хворих зростає, медичні працівники змушені боротися з вірусом серед колег.

У деяких лікарнях кількість медичного персоналу, які мають позитивний результат тесту на коронавірус, настільки значна, що один працівник змушений виконувати роботу п’яти і навіть більше фахівців. "Щоб забезпечити достатню кількість персоналу, деякі медичні заклади відмовилися вимагати від лікарів і медсестер перевіряти себе перед роботою.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA