Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Сша Китай Канада Индонезия Кндр Україна Росія Держава Сша Китай Канада Индонезия Кндр Україна Росія

Індонезія запросила до морських навчань США, Південну Корею, КНДР і Росію

Сейчас читают: 716
rbc.ua

Військово-морські сили Індонезії у червні 2023 року планують провести морські навчання міжнародного масштабу "Комодо" (MNEK) у районі Макассар.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на індонезійське видання voi.id. Як зазначив в інформації командувач оперативної групи MNEK 2023, адмірал ВМС Індонезії Денні Прасетіо, навчання MNEK проводитимуться в Макасарі, столиці провінції Південний Сулавесі, із залученням військово-морських сил 47 дружніх країн. "Згідно з політикою уряду, ВМС Індонезії нейтральні.

Тому ми запрошуємо ВМС дружніх країн, включаючи ВМС Південної Кореї та Північної Кореї", - зазначив він. За його словами, до навчань Індонезія запросила великі країни, такі як США, Китай, Росія, Канада, Південна Корея, КНДР.

Запрошення останніх двох країн командувач пояснив тим, що жодних проблем під час проведення MNEK не було, хоча Індонезія чудово розуміє наявність конфлікту між КНДР та Південною Кореєю, але перешкод для участі обох держав у багатонаціональних навчаннях не бачить. "Попри те, що інтенсивність конфлікту між цими двома країнами досить висока, ми запрошуємо їх разом, вони в порядку.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA