Сша Китай Україна Росія нефть буря Сша Китай Україна Росія

Ціни на нафту зростають через скасування ковідних обмежень у Китаї

Сейчас читают: 351
rbc.ua

Ціни на нафту зросли в середу, 28 грудня, в надії на відновлення попиту на пальне, оскільки Китай продовжує послаблювати свої обмеження через COVID-19, хоча зростання було обмежене побоюваннями рецесії та перезапуском деяких електростанцій США, закритих через зимову бурю.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters . Ф'ючерси на нафту марки Brent із постачанням у лютому зросли на 0,1% до 84,42 доларів за барель.

Нафта США подорожчала на 0,1% до 79,63 долара за барель. На тлі оптимістичного настрою ринку обидва зразки у вівторок досягли найвищого рівня за три тижні.

Надії на підвищення попиту на паливо у Китаї, найбільшому імпортері сирої нафти, виникають у міру того, як друга за величиною економіка світу рухається до відкриття своїх кордонів у наступному місяці після трьох років суворих обмежень на пересування та бізнес для протидії розповсюдженню COVID.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA