Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Сша state Texas Україна нефть Reuters закрыть Сша state Texas Україна

Світові ціни на нафту за тиждень впали на 10%: що стало причиною

Сейчас читают: 600
rbc.ua

Нафта подешевшала приблизно на 2% у п'ятницю, 18 листопада, зафіксувавши друге тижневе зниження через побоювання щодо послаблення попиту в Китаї та подальшого підвищення відсоткових ставок у США.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Нафта марки Brent закрилася на рівні 87,62 долара за барель, впавши на 2,4%.

Американська нафта West Texas Intermediate (WTI) закрилася на рівні 80,08 доларів за барель, втративши 1,9%. Обидва зразки продемонстрували тижневі втрати: Brent впала приблизно на 9%, а WTI приблизно на 10%.

Зміцнення долара США, через яке нафта стає дорожчою для неамериканських покупців, призвело до зниження цін на сиру нафту. У Китаї, який прагне уповільнити імпорт сирої нафти з деяких джерел, спостерігається зростання випадків захворювання на COVID-19, в той час як надії на менш агресивне підвищення ставок у США були підірвані зауваженнями деяких представників Федеральної резервної системи. "Ситуація з COVID у Китаї продовжує переслідувати цей ринок", - сказав Джон Кілдафф, партнер Again Capital LLC у Нью-Йорку. "Оптимізм з'являється на ринку, як тільки вони намагаються сказати, що збираються знову відкритися, але реальність на місцях повністю протилежна цьому обнадійливому аналізу", - додав він.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA