Тіна Тенг Сша Китай Вашингтон Україна місто Пекін Президент нефть валюта Reuters Тіна Тенг Сша Китай Вашингтон Україна місто Пекін Президент

Нафта дорожчає на тлі ослаблення долара США

Сейчас читают: 909
rbc.ua

Ціни на нафту трохи зросли на торгах у п'ятницю, 14 жовтня, чому сприяло ослаблення долара США. Водночас Саудівська Аравія та Вашингтон продовжують конфліктувати через плани ОПЕК+ щодо скорочення видобутку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters . Ф'ючерси на нафту марки Brent виросли на 0,3%, до 94,86 доларів за барель, а ф'ючерси на американську нафту (WT) виросли на 0,35% до 89,42 доларів за барель.

Проте обидва контракти за тиждень знизилися приблизно на 3 % після двох тижнів зростання на тлі побоювань щодо рецесії. "Ослаблення долара США та сильне відновлення ризикованих активів призвели до зростання цін на нафту", - сказала Тіна Тенг, аналітик CMC Markets, оскільки слабший долар зазвичай робить товари, деноміновані в доларах, такі як нафта, дешевшими для власників інших валют.

За його словами, скорочення видобутку ОПЕК+ продовжуватиме підтримувати ціни на нафту, поряд із можливим відновленням попиту в Китаї в четвертому кварталі, якщо Пекін послабить COVID-обмеження.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA