Украина місто Запоріжжя Украина місто Запоріжжя

«Ми думали, що треба протриматися кілька тижнів»: СЕО HD-group Борис Шестопалов про те, як підприємства компанії пережили окупацію

Сейчас читают: 428
thepage.ua

Навесні чотири підприємства HD-group опинилися на захопленій території, але деякий час продовжували працювати в умовах російського пресингу.

СЕО компанії Борис Шестопалов розповів , як персонал виходив на зміни під час обстрілів та чому хлібзавод на Херсонщині не може відновити діяльність навіть після деокупації.

HD-group — група компаній, до складу якої входять підприємства з зерноперероблення, заводи з виробництва хлібобулочних та борошняних виробів, завод з виробництва джемів.

Була заснована 1998 року як група компаній «Хлібодар», а 2019-го трансформувалась у групу компаній HD-group. Через повномасштабну війну в Україні збитки HD-group становили 30% активів та доходу групи. Підприємства компанії, що продовжують працювати: Підприємства компанії, що не працюють через війну в Україні: У перший день повномасштабної війни Борис Шестопалов перебував в ОАЕ на foodtech-конференції.

Читать на thepage.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA