Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Сша Китай state Texas Україна нефть Reuters Сша Китай state Texas Україна

Нафта дорожчає: що призвело до зростання світових цін

Сейчас читают: 987
rbc.ua

Ціни на нафту трохи зросли у п'ятницю, 2 грудня, на тлі надій на подальше послаблення обмежень, запроваджених у зв'язку з COVID-19 у Китаї, що може допомогти відновити попит у другій за величиною економіці світу.

Проте зміцнення долара США обмежило зростання. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Ф'ючерси на нафту марки Brent зросли на 0,23% до 87,08 доларів за барель.

Ф'ючерси на американську нафту марки West Texas Intermediate (WTI) зросли на 0,07% - до 81,28 доларів за барель. Обидва показники перебувають на шляху до свого першого тижневого зростання після трьох тижнів поспіль зниження.

Джерела повідомили Reuters, що Китай збирається оголосити про послаблення своїх карантинних протоколів COVID-19 найближчими днями та скорочення масового тестування, що стане серйозним зрушенням у політиці після масових протестів та громадського гніву щодо найжорсткіших обмежень у світі.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA