Сша Україна МВФ Reuters Держава Сша Україна

Глава МВФ попередила про ризики для економіки Азії через російське вторгнення в Україну

Сейчас читают: 544
rbc.ua

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва наголосила на ризиках для економічних перспектив Азії, закликавши політиків відновити свої резерви на випадок майбутніх потрясінь.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Георгієва сказала, що економіки, що входять до Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН), є "світлою плямою" у світовій економіці: зростання прогнозується на рівні 5% цього року і трохи сповільниться у 2023 році.

Але вона попередила, що перспективи "виключно" невизначені і в них переважають ризики, такі як наслідки війни Росії проти України, глобальне фінансове посилення та уповільнення зростання Китаю. "Ще одна невідкладна глобальна проблема - це інфляція.

Очікується, що цього року в Азії вона становитиме в середньому лише 4%. Але інфляційний тиск у регіоні зростає", - сказала Георгієва.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA