Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Украина Сша state Texas Президент люди Украина Сша state Texas Президент

Ціни на нафту знижуються через побоювання Китаю з приводу COVID, зміцнення долара переважує побоювання з приводу постачання

Сейчас читают: 994
bin.ua

Ціни на нафту в середу знизилися, оскільки випадки захворювання COVID-19 у Китаї продовжували зростати, що викликало побоювання щодо зниження попиту на пальне у найбільшого у світі імпортера сирої нафти, які переважують побоювання з приводу ескалації геополітичної напруженості та скорочення постачання нафти.

Ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 60 центів, або 0,6%, до 93,26 долара за барель до 05:01 за Грінвічем, тоді як ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate (WTI) впали на 69 центів, або 0,8%, до 86,23 долара за барель.

Ціни на нафту зросли у вівторок після того, як постачання нафти до країн Східної та Центральної Європи дільницею нафтопроводу «Дружба» було тимчасово припинено, повідомили оператори нафтопроводів в Угорщині та Словаччині.

Перебої сталися одночасно з вибухом у селі на сході Польщі неподалік кордону з Україною, внаслідок якого загинули двоє людей та підвищилася ймовірність поширення російсько-українського конфлікту.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA