Украина Евросоюз Євросоюз Украина Евросоюз Євросоюз

Євросоюз виділяє 17 млрд євро для біженців із України

Сейчас читают: 983
thepage.ua

Європейська Рада затвердила законодавчі поправки, які відкривають для держав-членів Союзу можливість використовувати ресурси з Фонду політики згуртування та Фонду європейської допомоги для біженців з України.

Це рішення друкує додаткові ресурси для забезпечення біженців базовим соціальним захистом. Вона включає забезпечення житлом, надання освіти та медичне обслуговування, а також низку заходів щодо боротьби проти пандемії COVID-19.

Як знайти житло за кордоном. 10 сайтів, які стануть у пригоді українцям, що тікають від війни Згідно з новими правилами, країни ЄС зможуть додатково використати до 9,5 млрд євро у рамках програми цивільного захисту ЄС REACT-EU на 2022 рік.

Ці кошти йдуть на додаток до невикористаних фондів регіонального розвитку у бюджетний період 2014-2020 років. Загальний обсяг фінансування, яке національні уряди можуть направити на допомогу біженцям із України, становить 17 млрд євро.

Читать на thepage.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA