Сегодня в новостях
Владимир Путин
Владимир Владимирович Путин (род. 7 октября 1952, Ленинград, СССР) — российский государственный и политический деятель, действующий президент Российской Федерации и верховный главнокомандующий Вооружёнными силами Российской Федерации с 7 мая 2012.Ранее занимал должность президента с 31 декабря 1999 по 7 мая 2008, в 1999—2000 и 2008—2012 годах занимал должность председателя правительства Российской Федерации.
Об этом же в других СМИ
Украина Китай заражение Reuters Украина Китай

Китай не оприлюднюватиме щоденну статистику COVID-19

Сейчас читают: 585
bin.ua

Національна комісія охорони здоров'я Китаю (NHC) припинила публікувати щоденні дані про нові зараження та смерті від COVID-19.

Відповідну заяву NHC зробила у неділю, 25 грудня, пише агенція AFP. Натомість дані про ситуацію з коронавірусом тепер повідомлятиме Центр з контролю та запобігання захворюванням (CDC) для довідкових і дослідницьких цілей.

В NHC не пояснили ні причини такого рішення, ні якою буде частота та наповнення публікації CDC. Перш ніж оголосити про припинення публікації даних NHC не повідомляв про жодну смерть від COVID по всій країні протягом чотирьох днів поспіль, незважаючи на сплеск заражень, зазначає агенція Reuters.

Спалах коронавірусу в Китаї Влада КНР після майже трьох років локдаунів, примусових карантинів, відстеження контактів інфікованих та масових протестів 7 грудня несподівано відмовилася від жорсткої політики нульової толерантності до COVID-19, а також скасувала суворі правила тестування населення і обмеження на поїздки.

Читать на bin.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA