Україна банк Всемирный банк Reuters Україна

Світовий банк шукає способи суттєво збільшити програми кредитування, - Reuters

Сейчас читают: 203
rbc.ua

Світовий банк намагається значно розширити свої кредитні можливості на вирішення глобальних криз. Напередодні зустрічей з акціонерами у квітні будуть проведені переговори щодо пропозицій стосовно збільшення капіталу та нових інструментів кредитування.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters. Розіслана Світовим банком акціонерам "дорожня карта розвитку" знаменує початок такого переговорного процесу щодо зміни місії та фінансових ресурсів Банку, а також відмови від моделі кредитування для конкретної країни та проекту, яка використовувалася з моменту його створення наприкінці Другої світової війни.

Згідно з документом, керівництво СБ прагне підготувати конкретні пропозиції щодо зміни своєї місії, операційної моделі та фінансових можливостей для затвердження спільним комітетом розвитку Світового банку та Міжнародного валютного фонду у жовтні.

За словами представника СБ, документ спрямований на надання докладної інформації про масштаби, підхід та графік еволюції з регулярними оновленнями для акціонерів та рішеннями пізніше цього року.

Читать на rbc.ua
Сайт koronavirus.center - агрегатор новостей из открытых источников. Источник указан в начале и в конце анонса. Вы можете пожаловаться на новость, если находите её недостоверной.

Ещё по этой же теме

DMCA